Interjeras vaikų kambariui

Interjero dekoravimas – ne tik menas, bet ir mokslas. Taigi ir šioje srityje galioja tam tikros taisyklės. Kokių reikėtų paisyti kuriant erdvę vaikams?

► Pirmiausia galvokite apie patogumą ir praktiškumą ir tik paskui – apie interjero mados tendencijas. Įrenginėdami kambarį nepamirškite, kad jame vaikas gyvens, žais, miegos, kviesis draugų, o ne juo grožės.

► Stilingą interjerą sukurti bus paprasčiau, jei pasirinksite konkrečią spalvinę gamą ar kokį motyvą, pavyzdžiui: drugelių, gėlių, gyvūnų, raidžių ir pan.

vaikų kambarys

► Pasirinkite vieną pagrindinį interjero akcentą. Didžiulis žemėlapis ar mėgstamų personažų paveikslėliai ant sienos, ryškus originalios formos sėdmaišis ar sofa vaiko kambario interjerui suteiks išskirtinumo ir papildomo jaukumo.

akcentai

► Įrengiant vaiko kambarį, sienų spalvą, kilimus patartina rinktis neutralesnių spalvų – taip išvengsite papildomų išlaidų įgyvendindama augančio vaiko norus. Atitinkamam amžiui reikalingą aplinką geriau kurkite panaudodami žaismingas interjero smulkmenas.

vaikams

► Jei vienu kambariu dalijasi dvi jūsų atžalos, kiekvienam vaikui stenkitės sukurti savą kampelį, kurį jis galėtų tvarkytis pagal savo skonį ir poreikius. Tokiu atveju galite pasinaudoti mobilia širma.

► Pastaraisiais metais dizaineriai ypač pamėgo specialias mokyklinę lentą primenančias medžiagas, kuriomis galima padengti kad ir visą sieną arba tik nedidelį jos fragmentą. Vaikai gali ant tokios sienos piešti kreida, ištrinti, ir vėl piešti… Tai išties labai racionalus ir smagus sprendimas.

piešimo lenta

► Pristigote minčių, kokiomis detalėmis pagyvinti vaiko kambario interjerą? Baldakimas virš lovos, spalvingas lovos apklotas, originalaus dizaino pufas ar sieninis laikrodis, minkštos pagalvėlės, dekoratyvūs čiužinukai, originalūs žaislai ar nuotaikinga dekoracija ant sienos… Variacijų gali būti begalė… Tik nepamirškite pasitarti su pačiu kambario gyventoju. Juk svarbiausia, kad kambarys patiktų būtent jam. Pasitarkite drauge, kokių norėtų aksesuarų, spalvų, motyvų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s